Tuesday, 10 April 2012

Russian Fairy Tales


Turbūt iš vaikystės atsimenat ir animaciją, ir vaikiškas knygeles su tomis spalvingomis, ryškiomis iliutracijomis. Mane visada žavėjo tie fantasmagoriški, bet jaukūs piešinėliai. Atsimenu turėjau pačią gražiausią ir jaukiausią iliustruotą rusiškų pasakų knygelę, apiplyšusią, aplamdytą, bet užtat akivaizdžiai labai mylėtą. Gaila neatsimenu, kaip vadinosi. Žinau, kad labai paprastai ir primytyviai, štai kad ir "Aliošos nuotykiais" galėtų vadintis. Na, jei kada nors atrasiu ją, tai ir su jumis pasidalinsiu.

3 comments:

Ieva said...

Kuo man patinka rusų iliustracijos, tai dekoratyvumu. Dabartinių vaikiškų knygelių nevartau, bet kaip įsivaizduoju, dabar daugiau dėmesio apibendrintai formai, o ne elementų išdailinimui. :)

Lady said...

As irgi vaikisku knygu i rankas pastaruoju mtu nesu paemus ir turbut neimsiu, kol pati vaiku neturesiu, bet sutinku su tavo nuomone, kad ko gero elementu kruopsciam dailinimui demesys nebeskiriamas toks. O mano vaikystes knygelese dekoratyvumo ir elementu gausos tikrai netruko :)

Sepulture said...

as ypac megau tas senoviskas grazias atvirutes su visokiais impozantiskais seneliu salciais ir zirgais, speigais, oi oi :D