Skip to main content

Poilsis

Neturėjau laiko, anei noro dideliems ir aiškiems paveiksliukams, todėl nuvilsiu, o gal ir ne, savo kasdieninio tarpšventinio ir po šventinio gyvenimo instagramom. Karšto vyno bokalėlis, puodelis nuodėmingai saldžios kakavos, šventinė ugnis ar kvailokai jaukūs močiutės katinukų snukučiai - man geriausios šventės. 

No big elaborate pictures from me today, only a couple of instagrams. Those pictures, however, embody the very essence of holidays - hot beverages, warmth and coziness. 

Comments

I love pics of hot bevvies.
Just love them.
Cool blog.
Cheers for following...
Great pictures!!


xx Mounia
Www.nonchalantrebel.blogspot.com
great photos! would you like to follow each other? let me know!
Lady said…
Hot bevs are the best! No worries about the follow, your is a lovely and inspiring blog.
Marlen said…
aww your kitties are so sweet! and i'm loving that cute cup you have your hot coco in, it looks so vintage
Ieva said…
Tas baltas puodelis toks fantastiškas! Turbūt iš jo labai skanu gerti kavą. ;)
Kate said…
Great!Would you like to follow each other?
http://kate-fashionschtick-kate.blogspot.com/
Lady said…
Puodelis yra itin geras ir del savo dizaino, ir del to, kad yra ganetinai didelis ir rytines kavos doze buna tikrai pakankama :)

Marlen, those kitties live with my grandma, but they sure are super cute. Thanks for your lovely comment.

Ribambelle said…
Beautiful Pics.

Would you like to follow each other?
Just let me know ;)
Marcela Gmd said…
Nice post!!!
Have a wonderful weekend!

Besos, desde España, Marcela♥
Perduodu Bloger Tag įpareigojimą(apdovanojimą) šio dienoraščio autorei.

http://dreisena.blogspot.com/2013/01/the-blogger-tag.html

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…