Skip to main content

Vasara 2014

Kiekvieną vasarą Liepos pirmoje pusėje vykstu namo į Lietuvą atostogų. Tai mano gimtadienio metas, dar niekada neteko šiuo metu dirbti, visada pavykdavo gauti nors mažas atostogas. Pasisekė tiems Liepos kūdikiams. Tikrai nuostabus metas švesti gimtadienį; vidurvasaris, šilta, žalia, kvepia, dūzgia bitės, visi laimingi ir patenkinti. 

Šiais metais atostogų proga nuvykome į Nidą. Kartą jau esu ten buvusi, bet dabar mane užbūrė ta neišpasakyta ramybė ir gamtos gražumas. Tikrai gražiausia vieta Lietuvoje. Nors kopos įspūdingos bei turi kažkokio nepakartojamo magnetizmo, mane labiausiai užbūrė Juodkrantės krantinė. Taip tyku, jog galima valandų valandas sėdėti ant suolo stebint švelniai raibuliuojančias bangeles. Gali būti, jog man reiketų gyventi kur nors prie vandens, o ne dūzgiančiame didmiestyje. 

Pačios atostogos buvo ramios, bet turiningos. Jokių vakarėlių ar pašėlusių nuotykių, tik smagiai praleistas laikas su šeima ir senai matytais draugais. Be Nidos dar aplankiau Kauną, kur vis dar gyvena pluoštelis gerų draugių. Kartu aplankėmė Kauno botanikos sodą, paplaukiojom Kauno Mariose katamaranu, buvom priverstinės stebėtojos kokių keturiolikos ypatingai kavenskiškų vestuvių bei pasimėgavom tokia atsainiai buitiška lietuviška virtuve.  

Atsigriebiau lietuviškos literatūros srityje, mat pagaliau gavau progą įsigyti ir perskaityti "Silva Rerum III". Dar vienas Sabaliauskaitės šedevras, kurį suvartojau per nepilnas dvi dienas (dėl to, kad turėjau dar ir su šeimos nariais tuo pat metu bendrauti). 

Na, ir galiausiai atšvenčiau savo 27-ąjį gimtadienį. Vilkėjau gražią žalią suknelę, o sukviečiau tik brangiausius žmones. Mylimas ir brandus mūsų šeimos katinas taip pat dalyvavo šventėje. 
 Apačioje, beje, nėra pavaizduotas mylimas ir brandus mūsų šeimos katinas. Čia močiutės, o jeigu žemaitiškai, babos, katinėlis Debesėlis. Kai svečiavomės kaime, jam buvo įgėlusi bitė, tačiau po gelbėjimo operacijos, kurią atlikome su mama, jis visai nesijautė dėkingas, bet pasislėpęs ilgai dirsčiojo į mus iš padilbų. 

Tai tiek, iki kito karto!

Comments

Raminta said…
Nominavau Tavo blogą "Best blog awards" ♥
Kviečiu apsilankyti pas mane klausimų :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met