Skip to main content

Vasara 2014

Kiekvieną vasarą Liepos pirmoje pusėje vykstu namo į Lietuvą atostogų. Tai mano gimtadienio metas, dar niekada neteko šiuo metu dirbti, visada pavykdavo gauti nors mažas atostogas. Pasisekė tiems Liepos kūdikiams. Tikrai nuostabus metas švesti gimtadienį; vidurvasaris, šilta, žalia, kvepia, dūzgia bitės, visi laimingi ir patenkinti. 

Šiais metais atostogų proga nuvykome į Nidą. Kartą jau esu ten buvusi, bet dabar mane užbūrė ta neišpasakyta ramybė ir gamtos gražumas. Tikrai gražiausia vieta Lietuvoje. Nors kopos įspūdingos bei turi kažkokio nepakartojamo magnetizmo, mane labiausiai užbūrė Juodkrantės krantinė. Taip tyku, jog galima valandų valandas sėdėti ant suolo stebint švelniai raibuliuojančias bangeles. Gali būti, jog man reiketų gyventi kur nors prie vandens, o ne dūzgiančiame didmiestyje. 

Pačios atostogos buvo ramios, bet turiningos. Jokių vakarėlių ar pašėlusių nuotykių, tik smagiai praleistas laikas su šeima ir senai matytais draugais. Be Nidos dar aplankiau Kauną, kur vis dar gyvena pluoštelis gerų draugių. Kartu aplankėmė Kauno botanikos sodą, paplaukiojom Kauno Mariose katamaranu, buvom priverstinės stebėtojos kokių keturiolikos ypatingai kavenskiškų vestuvių bei pasimėgavom tokia atsainiai buitiška lietuviška virtuve.  

Atsigriebiau lietuviškos literatūros srityje, mat pagaliau gavau progą įsigyti ir perskaityti "Silva Rerum III". Dar vienas Sabaliauskaitės šedevras, kurį suvartojau per nepilnas dvi dienas (dėl to, kad turėjau dar ir su šeimos nariais tuo pat metu bendrauti). 

Na, ir galiausiai atšvenčiau savo 27-ąjį gimtadienį. Vilkėjau gražią žalią suknelę, o sukviečiau tik brangiausius žmones. Mylimas ir brandus mūsų šeimos katinas taip pat dalyvavo šventėje. 
 Apačioje, beje, nėra pavaizduotas mylimas ir brandus mūsų šeimos katinas. Čia močiutės, o jeigu žemaitiškai, babos, katinėlis Debesėlis. Kai svečiavomės kaime, jam buvo įgėlusi bitė, tačiau po gelbėjimo operacijos, kurią atlikome su mama, jis visai nesijautė dėkingas, bet pasislėpęs ilgai dirsčiojo į mus iš padilbų. 

Tai tiek, iki kito karto!

Comments

Raminta said…
Nominavau Tavo blogą "Best blog awards" ♥
Kviečiu apsilankyti pas mane klausimų :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…