Skip to main content

Things I Love

Šiuo kartu sugalvojau, kad būtų ne pro šalį pagiedoti ditirambus savo vienam mėgstamiausių užsiėmimų - internetiniam apsipirkinėjimui. Gal kam ir tuščiai ar švaistūniškai pasirodys, bet aš dievinu online shopping. Visų pirma, be galo patogu, nereikia nei šiknos nuo sofos/lovos/kėdės paketi, o vizualinė stimuliacija didžiuliu srautu plūsta į tave. O geriausiu ir patogiausiu rūbų, aksesuarų ir kitų bobiškų gėrybių puslapiu vainikuoju Asos.com. Dėl to, kad ten užėjus pasmalsauti dažnai tenka beveik prievarta atsiplėšti, kad nenusipirkčiau visko iš eilės. Seniau tas puslapis mane nervindavo, nes buvo sunku filtruoti savo stiliui priimtinus dalykus iš tūkstančių trumpučių, aptemptų ar blizgančių suknelių, tačiau šiuo metu jau išmokau, kaip taikliai ir greitai prafiltruoti savo preferensus

Man rūbų ir batų pirkimas yra didžiausia terapija ir savipaguoda šiam sunkiam gyvenime. Aš manau, kad nusipelnau paišlaidauti sunkiai ardama kasdieniniam darbe, tad leidžiu sau karts nuo karto finansiškai atsipalaiduoti ir apsimesti, kad aš galiu sau leisti visus tuos dalykus. Kas žino, gal kada ateis diena, kai nebereikės drebėti dėl kiekvieno skatiko, o skudurinėjimas virs pilnateisiu hobiu.  

Beto suvokiau, kad draugės vestuvėms reikia naujos suknelės, o kur gi tu ją rasi, kai laiko nebedaug. Išeitis - visagalis internetas. Ir jo parduotuvės. Kadangi mano skonis nėra tipiškas, o suformuotas mano meilės istoriniam kostiumui, tokie puslapiai suteikia progrą rasti kažką įdomaus ir orginalaus sau. Tuolab, kad man ne aštuoniolika ir norisi kažko solidesnio, o šitos skonių sanplaikos tūlos parduotuvės nepatenkina. Po kuistukus trintis neturiu laiko. Asos.com all the way. 

Atspėkit, kuri mano. Beje, aš mėlynos spalvos net nemėgstu. Na, bent jau taip galvodavau. Gyvenimas priverčia keistis, dievaži. 

Plius, šio puslapio itin patogi užsakymo, mokėjimo ir atgabenimo sistema. Jeigu pasirenkate atvežimą už dyką, tai užtrunka viso labo keturias dieneles, o sumokėjus truputėlį daugiau, siuntinį gausite jau kitą dieną (aišku ne sekmadienį).  Damn, po tokios reklamos asos.com geriau man tegul ką nors padovanoja. Nors man negaila gerą dalyką pagirti ir kitiems parekomenduoti. Žinau, kad ir į Lietuvą siunčia, aišku, užtruktų ilgiau, gal pusantros savaitės. 

I have decided to write a compliment to my favourite online fashion shop - asos.com. A friend's wedding is rapidly approaching and I realised I don't have a proper dress to wear. Hence, the hurried online shopping. Guess which dress? 

Comments

Auryčka said…
Gražus pasirinkimas, aš irgi "asos'inė". Mielai priglausčiau pirmąją, o vestuvėms taškų duodu vidurinei, nes juk reikia, kad jaunoji į akis kristų ;) Tai čia toks mano spėjimas būtų.
Lady said…
As antrosios labai labai norejau ir buciau issigijus, taciau nebuvo mano dydzio (tiesa pasakius tebuvo like skiedru dydziai), tai teko griebti paskutiniaja. Na, jaunoji bus pakankamai ryski savaip, tai tikrai neuzgosiu jos :D

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met