Skip to main content

Blue Monday

Šiandien turiu įkvėpimo, tad terorizuosiu savo blogą eiliniais pasvaičiojimais apie tai, kaip aš mėgstu įvairias šventes. Mano šeima ir draugai jau gerai su šia įkyria yda susipažinę ir jeigu jos neskatina, tai tikrai toleruoja.

Kiekvienais metais, pasibaigus vasarai, ir pradėjus geltonuoti pirmiems lapams, aš nenusimenu, o pradedu paslapčiomis džiūgauti, kad rudens ir žiemos šventės jau neužilgo (niekaip neprisimenu, ar čia vienas žodis turi būt???). Kadangi gyvenu šalyje, kur Helovynas visiškai legali šventė, į mano entuziazmą niekas kreivai nežiūri, o ir moliūgo pirkimas supermarkete patampa višiskai paprastu ir neskausmingu procesu.

Na, bet labiausiai mėgstu, tiesiog, kaip nežinia ką, Kalėdas. Ne dėl komercijos ar religijos, bet dėl jaukumo ir namų šilumos. Ir bėda diždiausia tame, kad jau antrus metus Kalėdas sutiksiu be tos minėtos šilumos. Visa laimė, kad turiu labai gerų draugų, kurie beveik atstoja šeimą, tačiau iki tikro jaukumo susikūrimo mums toloka. Ypač, kai aš mieliau praleisčiau visą Gruodį apsipirkinėdama ir pasiruošdama Kūčios, Kalėdoms, Naujiems, dekoruodama būstą, kepdama pyragus etc. Tačiau gyvenant tokiame didmiestyje, kai važiavimas į darbą trunka beveik valandą, o grįžus namo norisi tik miegoti, tas šventinio pasiruošimo entuziazmas ne tik apmiršta, bet ir visai dingsta.

Gal kas turi patarimų, kad pasiturbint sau šventes in the big city with no family edition? Pernais visai pavyko su skaniom vaišėm ir cheesy filmų repertuaru, bet visgi norėtųsi kažko kito.


 Šiemet, beje, net pas anglus praneša šaltą žiemą ir baltas Kalėdas. Vaje vaje, turbūt galėsim sėdėti namuose neribotą laiką, nes sniego niekas nevalys, o transportas sustos. Reikia pradėti mulled wine atsargas kaupti.

Music: New Order - Blue Monday

Comments

Sniego linkiu, sniego!!! Ir aišku, jaukumo....
Lady said…
Aciu uz palinkejima :) Sniegas beveik garantuotas, na o, jaukumo tikrai reikia :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met