Skip to main content

Homecoming

Per šį neilgą mano blogo gyvavimo laikotarpį dar nebuvo taip, kad visą mėnesį nebūtų padaryta nors vieno mažiausio įrašėlio. Reikia kažkaip pasitaisyti. Nepulsiu dejuoti, kad rimtas nebe studentiškas gyvenimas užspaudė, o tiesiog pasiulysiu ką nors vizualiai skanaus, o gal net ir infomatyvaus. Taigi tiesiog vėl priminsiu, kad yra šio blogo duona ir vanduo: grožio ir estetikos paieškos kasdienoje. Išreikšti galima visaip, o mano būdas toks:

tumblr_llhktgSohL1qc5lxro1_500
tumblr_llhlayyG2r1qc5lxro1_500
tumblr_lf00nof8wH1qzdzano1_500
tumblr_llj11tmM0y1qac76ro1_500
tumblr_llplcbaVxH1qb8vpuo1_500
tumblr_ll9hrjMVt51qbyk5qo1_400

tumblr_lm712yyCci1qbrdf3o1_500
tumblr_lm67wlXjIz1qb0n4ho1_500
tumblr_lm3m6wMk8C1qzzpzso1_500
tumblr_lffm3wMvoB1qb39t4o1_500
tumblr_llllcr4Gaq1qzcm07o1_500

Comments

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…