Skip to main content

Worried About the Boy

Tai jau dabar praėjusių metų BBC mini biografinis filmas apie garsųjį ir visų (tikiuosi) mylimą Boy George ir jo kelią į šlovę, kuris anaiptol ne rožėm buvo klotas. Jis buvo grįstas nuostabiais kostiumais, makiažu ir nepakartojamu savęs ir vietos po saule ieškojimu. Nereikia nei minėti, kad filmas, - tai vizualinis saldainis, o ypač tokiems užkietėjusiems Naujųjų romantikų fanams, kaip aš. Filme pamatysime ir garsųjį BLITZ klubą, ir visus tuos legendinius to meto herojus, bei tą mitinį David Bowie pasirodymą šiame jo garbintojų pilname klube. Papildoma dovanėlė man buvo tai, kad Steve Strange, ekscentrišką klubo apsauginį, jei taip galimą jį pavadinti, vaidina Marc Warren, 2006 metų Dracula. Ach, žodžiu pasaka. Bėkit žiūrėt ir verkti iš laimės.

Comments

Popular posts from this blog

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met

Tess of the D'Urbervilles

Šito filmo aprašinėjimą vis atidėlioju, nes reikia būti atitinkamai slogios nuotaikos, kad prie jo grįžtum. Kai draugauji su gripu, pasinerti į kančias pats tas laikas.
Liūdna istorija, apie tai, kaip sunku būti moterimi agrarinėje XIX a. pabaigos visuomenėje. Šiuolaikiam žiūrovui daugelis situacijų atrodo per tolimos, prisiminus, kad dabar visi tik juokiasi iš Vienuolio Veronikos, tačiau filmas verčia susimąstyti, kaip labai nutolta nuo anų dienų prietarų yra dabar.
Tess gyvenimas nelengvas, ją suvilioja ir greičiausiai išprievartauja pusiau giminaitis Alec D'Urberville. Na ir kaip dabar tokiai suterštai moteriai toliau gyventi? Išėjusi dirbti į kitą pavietą sutinką savo gyvenimo meilę Angel Clare ( kaip nesunku atspėt, kas istorijos protagonistas). Kas toliau seka? Meilė, piršlybos, bet Tess šiukštu ir nevalia atskleist savo praeitį. Aišku, kur ji iškentės. Visas susigluminęs krikščioniškos patriarchalinės visuomenės išpuoselėtas vyras, nepakelia minties, kad jo žmona jau buvo k…