Wednesday, 26 May 2010

Atostogos

Not! Negraži ši, jau beveik mėnėsį trunkanti, blogo tyla, bet nieko negalima buvo padaryti, nes mane ištiko ūmios bakalauro rašymo atostogos. Vis dar jose dalyvauju, bet nutariau atsiskaityti su visais, kas nors rektarčiai kyšteli nosį šitan blogan. Ach, kaip norėčiau spoksojimą į monitorų iškeisti į tokį pasisėdėjimą po skėčiu su smagia daugų kompanija. Beje, girdėjau, kad ši vasara bus labai karšta. Jau trinu rankeles ir planuoju daug daug tokių naktinių pasisedėjimų.

Pora naujienų apie kostiuminius filmus.


Yra planuojama nauja Trijų muškietininkų versija, kurioje Atą vaidins Matthew Macfadyen ( vyriškoji Keiros verija kai reikia aktoriaus kostiuminiam filmui - ir tai nebuvo komplimentas), kunigaikštį Bekingamą vaidins Orlando Bloom, Mads Mikkelsen Rošforą ( thumbs up), kažkoks neaiškus vaikas D'Artanjaną, Milla Johovich Mileri de Vinter, o kardinolą Rišelje darlin' Chistoph Waltz iš Tarantino Basterds (yayz!!!).

Paklausiu paprastai: jums tai panašu į Atą? Elegantišką, išdidų, pasitempusį, paslaptingąjį grafą de la Ferą? Kodėl negalima šitam vaidmeniui paimti, pvz.: William Dafoe?

Mieli skaitytojai, kad jūs žinotumėt, kaip Lady dievino tris muškietininkus ankstyvoje paauglystėje. Kadangi tais gūdžiais laikais mūsuose dar nebuvo interneto, šita meilė taip ir apmirė. Bet vis dar su didžia nostalgija bibliotekoje nužvelgiu Duma's knygų lentyną. Šitos knygos, beje, padeda įgyti gana gerą istorijos suvokimą, kaip kad turite akivaizdų pavyzdį (and that is me). O baigiant reminiscensijas, pridursiu, kad šito filmo, nepaisant poros tikrai gerų aktorių dalyvavimo projekte, nelaukiu (nors aišku žiūrėsiu). Džiugina tik faktas, kad scenarijų rašo Andrew Davies, kuris prisidėjo prie '05 P&P. Kiek menu, geriausia kinematografinė Trijų muškietininkų versija yra klasikinė rusiška su ta užvedančia dainele, kuria iki skausmo žino ir galėtų padainuoti mūsų tėvai (čia turiu omenyje tą amžiaus grupę, kuri savo jaunystę patyrė 70's-80's).


3 comments:

Anonymous said...

Smagus įrašas, gal kad pati labai mėgau muškietininkus... Ir nors šitas veikėjas man į Atą irgi nepanašus, filmą norėčiau pažiūrėti.

Anonymous said...

ma cherie, tiesiog zinau nuostabiai vieta naktiniam pasisedeyimam su vampais in nola XDDDDDDDDDDDDDDDDD

Lady said...

anonimas nr1.: na taip, as taip pat ziuresiu, kur gi desies, visgi kostiuminis filmas bus.

zivile: aha, skaiciau jau apie ta vietele. jeigu kada busim abi in no, butinai sedesim. bet idomu, ar tu noresi ten grizt:DD