Monday, 21 September 2009

Mad Men


Mad Men - serialas apie reklamos agentūrą ir visus, kas joje ir šalia jos sukasi, kuris stebinančiai įtraukia ir nepaleidžia kol nepažiūri visų iki vienos serijos. Šviežias šių metų Emmy laimėtojas geriausios TV dramos kategorijoje. Neabejotinai ir primygtinai visiems rekomenduoju jau vien dėl to, kad užsikabintumėte ir lauktumėte kiekvienos naujos serijos. Mad Men jau turi du sezonus, o dabar rodomas trečias.
Veiksmas rutuliojasi septinto dešimtmečio Niujorko Medisono Aveniu reklamos agentūroje, kur verda arši konkurencinė kova tiek tarp vyrų, tiek moterų. Gili personažų jausmų, veiksmų ir jų praeities analizė yra tas prieskonis, kuris ir pritrauks prie ekranų. Bei gražūs kostiumai. Man asmeniškai šis projektas imponuoja savo neišsemiamu drabužinės gausumu. Kiekvienas personžas turi savo charakteriui pritaikytą garderobą. Ar namų šeimininkė, ar karjeros laiptais kylanti ofiso darboholikė - visos jos atrodo adekvačiai.


Peggy Olson - Elisabeth Moss


Joan Holloway - Christian Hendricks (mano ir daugelio mėgiamiausia)


Bettyy Draper - January Jones

Donald Draper - John Hamm


Pagrindinės serialo damos
Pete Campbell - Vincent Kartheiser


Roger Sterling - John Slattery


Ofiso likusioji vyriškoji gauja

(P.S. visos šios nuotraukos orginaliai yra labai geros ir gražios kokybės, tad nepatingėkit jas pasididinti, nes blogspot paslaugiai viską sumažina)

3 comments:

Chérie said...

Manjakiškai visų aplinkinių damų žiūrimas serialas.. Nejau ir man reikės įsitraukti į tą "sektą" :))

Lady said...

gali buti, teks ;)

Sepulture said...

ah, as tai jau pernai buvau prispausta prie sienos savo skaitomu blogu seimininkiu ir neatspyriau, tai keista,kaip dar liko nemaciusiu madmenu :DDDD

siaip pirmas sezas man da best buvo - daugiau tos reklamos buvo, turiu omeny, daugiau dizaino/meno regejome. o dar ta meiluze meninyke koke faina, ir siaip fataliskos zydaites sukosi.
dbr tai ties konfliktais sukasi, ima pabosti, actually. belieka zeti ramei, nesiparinant kaip pirmus du sezus, ir grozetis vaizdais:D

bet tos foto kaip gerai padarytos: kiekvieno personazo psixologinis idirbis atsispindi:D nais:D