Skip to main content

The charms and joys of pin-upKadangi supratau, jog blogo negalima ilgai ignoruoti, tenka ekspromtu pasirinkti temą, kuria reikia kažką įdomaus ir, žinoma, gražaus parodyti ir aprašyti (bent truputėlį).

Šiaip jau sekanti tema turėjo būti susijusi su gotika kine ir literatūroje, bet tam reikia truputėlio daugiau laiko, nei aš jo turiu dabar. Teks apsiroboti šelmiškuoju Pin-up, kuris, kaip turėjau laimės pastebėti, dabar tampa vis labiau ir labiau populiarus.

Pradėkim, jau nuo to, kad viena mano draugė ne per seniausiai surengė gimtadienį tokia tematika. Merginoms tai tapo puikia proga išlysti iš džinsų/kelnių/? ir užsisegti gražius sijonėlius.

Jei norite pasidziaugti Pin -up ekrane, rekomenduoju pažiūrėti filmą The notorious Bettie Page, apie Pin-up Queen of the Universe Bettie Page, beje tik visai neseniai palikusią šią ašarų pakalnę. O taip pat galite pažiūrėti serialą Mad men, kur veiksmas sukasi septinto dešimtmečio Niujorke, kuris, kaip daugelis sako, labai tiksliai atkuria to laikmečio madas. Tik, aišku, turinys gali trikdyti, ypač jei esate labiau feministiniu pažiūrų. Man imponuoja tik vizualioji jo pusė. Vintage...mmm...


Na ir pabaigai keletas šitam stiliui daugiau ar mažiau dedikuotų blogų:

Comments

GinCherry said…
Filmo Mad men nežinau, bet septintasis dešimtmetis tai jau ne pin-up :) Nuo 60tųjų prasidėjo MOD'ų kultūra :) Pin-up stilistiškai labiausiai apibūdina 40tieji-50tieji :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met