Skip to main content

Dailios knygos

Tokias gražiai įrištas knygas ir skaityti žymiai maloniau. Jei gerai pamenu, tai yra Penguin books. Noriu visų šitų knygų, tuolab, kad visos jos mano skonio. Nuo P&P iki Tess of the D'Urbervilles ir Wuthering Heights. Et...O jei toliau kalbėt apie gražius viršelius, štai vienas nurodytas dalykas, kurį stupid me atsiminė tik šiandien. Penguin notebooks, kurias užrodė vieno smagaus blogo šeimininkė.
Eilinį kartą dėl bendrabučio interneto jėgiškumo negaliu parodyti paveiksliuko, bet tikiu, kad jei kas ir skaito šį blogą yra protingi vaikai ir moka paspausti linką tekste ;)

Comments

Sepulture said…
jau kai pasiziuri kokios pas mus knygos leidziamos tai tik ir noris eit dirbti su maketavimu susijusi darbeli...
Lady said…
sitos man taip patinka...jokiu ikyriu paveiksleliu, elegantiska ir uztikrinta. lietuviai P&P virseli paskutini baisiai suzalojo su tom mergaitem "karnavaliniais kostiumais".

Popular posts from this blog

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met

Tess of the D'Urbervilles

Šito filmo aprašinėjimą vis atidėlioju, nes reikia būti atitinkamai slogios nuotaikos, kad prie jo grįžtum. Kai draugauji su gripu, pasinerti į kančias pats tas laikas.
Liūdna istorija, apie tai, kaip sunku būti moterimi agrarinėje XIX a. pabaigos visuomenėje. Šiuolaikiam žiūrovui daugelis situacijų atrodo per tolimos, prisiminus, kad dabar visi tik juokiasi iš Vienuolio Veronikos, tačiau filmas verčia susimąstyti, kaip labai nutolta nuo anų dienų prietarų yra dabar.
Tess gyvenimas nelengvas, ją suvilioja ir greičiausiai išprievartauja pusiau giminaitis Alec D'Urberville. Na ir kaip dabar tokiai suterštai moteriai toliau gyventi? Išėjusi dirbti į kitą pavietą sutinką savo gyvenimo meilę Angel Clare ( kaip nesunku atspėt, kas istorijos protagonistas). Kas toliau seka? Meilė, piršlybos, bet Tess šiukštu ir nevalia atskleist savo praeitį. Aišku, kur ji iškentės. Visas susigluminęs krikščioniškos patriarchalinės visuomenės išpuoselėtas vyras, nepakelia minties, kad jo žmona jau buvo k…