Monday, 9 February 2009

Young Victoria

Savo laisvo laiko realizacijos plotą visų pirma išnaudosiu aprašydama tuoj pasirodysiantį kostiuminį istorinį filmą Jaunoji Viktorija. Kam iš pavadinimo neaišku, filmas bus apie turbūt (po Elžbietos) pačią garsiausią Anglijos karalienę, kurios vardu pavadinta ilga epocha apimanti beveik visą XIX amžių, kuri įvedinėjo naujas madas (balta vestuvinė suknelė), kurios valdymo laikotarpiu sustabarėjo manieros ir įsisiautėjo puritonizmas, bet sparčiais šuoliais vystėsi pramonė ir visa imperinė Didžioji Britanija išdidžiai judėjo link moderniųjų laikų. Premjera Kovo 6 UK, kada ir ar pasirodys pas mus nėra žinoma, bet čia aišku internetas visada padės. Nekantriai laukiam.
Didžiai period movies gerbėjus džiugina faktas, kad vėl išvysime matytus veidus. Karalienę vaidins Emily Blunt anksčiau matyta Imperijoje (Empire, 2005), Džeinės Austen knygų klube (The Jane Austen Book Club, 2007) ir kitose mažiau žinomose juostuose. Mane asmeniškai labiausiai pradžiugino Ruper Friend pasirodymas, kuris labai gerai visiems pažįstamas iš 2005- jų Puikybės ir prietarų kaip charizmatiškasis niekšelis Mr. Wickham. Taip pat vaidina viena geriausių siaubo ir kostiuminių filmų aktorė Miranda Richardson bei Mark Strong
iš 1996 Emos (Emma) pagal Džeinę Austen (Jane Austen), kuris mano nuomone suvaidino geriausią ir geriausiai iš Džeinės herojų, o metais vėliau pasirodžiusi amerikiečių Ema nei iš tolo neprilygsta savo aktorių vaidyba tam misteriui Naitliui, kurį stipriai ir vyriškai pavaizdavo Markas Strongas. Tikras vyras. Jaunojoje Viktorijoje jis vaidina karalienės mamos, Kento kunigaikštienės, sekretorių ir meilužį serą Džoną Konrojų. Dar vienas viliojantis faktelis yra tas, kad ranka rankon su Martinu Skorseze prodiusuojant filmą dirbo ir tikro karališko kraujo asmuo Jorko kunigaikštienė. Žvilgtelėkime į keletą kadrų iš filmo:
Treileris:

No comments: