Skip to main content

Spring, Holidays and Fun Museums

Hello hello hello!

Baisiai ilgai čia nesirodžiau. Gėda. Tiesa sakant nelabai, bet negi čia sunku apsimest. Taigis. Daug dalykų atsitiko nuo spalio visų gyvenimuose. Mano gal ir nelabai, bet va pasaulyje kiek pasikeitimų. Putinas siautėja, nevykėlių olimpiada pasibaigė, prasidėjo RuPaul's Drag Race šeštas sezonas, atėjo pavasaris. Smaguma. 

Aš turiu porą savaičių atostogų, dėl to ir čia rašinėju. Mat turiu laiko, nėr kas veikti ir taip toliau. Va šiandien iškeliavau laukan pasivalkioti, nes tokia graži saulėta diena buvo. Ne paslaptis, kad gyvenu Londone, o jame dar daug daug vietų neaplankyta. Užtat Cryodone buvau. 

Tai šiandien pasivalkiojau po City, biznismenų rojų. Ten, kam žinia, senoji, romėniškoji miesto dalis, su London Wall griuvėsiais, Guidhall, Bank of England ir pačiu Museum of London, kur ir praleidau didelę šiandienos dalį (kitą labai didelę dalį praleidau Oxford stryte, bet čiau jau ne taip svarbu). Muziejus labai paprastas - Londono istorija nuo seniausiųjų laikų iki šiandienos. O tačiau, kokia nuostabi ta istorija, kiek daug galima pamatyti. 

Aš iš karto praskipinau visus akmenio amžius ir kitas nesąmones bei puoliau iš karto prie viduramžių. O tada prie baroko su Samuel Pepys ir hapsikordo melodijomis bei maro ir didžiojo gaisro kol galiausiai prišuoliavau iki viliokiškųjų Pleasure Gardens. O tada užtikau tai, kas man turbūt patiko labiausia - Victorian Walk. Tikras Viktorijos laikų gatvių modelis. Svajonės išsipildymas. 

Na, dar vienas vertas paminėjimo objektas turbūt buvo Leadenhall Market, stogu dengtas Viktorijos laikų turgus. Ypatingo grožio, tačiau šandien vėl pilnas tų pačiu minėtųjų pilkaskvernių biznismenų. 


Tai tiek šiam kartui, tikiuosi, kad vėl nepamesiu šito blogo užmarštybėse. Nors va, baigsis atostogos, išeisu darban, tingėsiu. We'll see. Fingers crossed. Cheerio!

Comments

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met