Skip to main content

Mad Men: The Doorway

Prisižadėjau, tai gausiu tesėti. Pagrindinis tikslas šios analizės bus grąžinti veiksmą į blogą ir tuo pačiu pritraukti daugiau naujų Man Men fanų. 
Kas Mad Men žiūri nuo pirmo sezono, tikrai žino, jog pagrindinė jo tema - žmogaus gelmių tamsuma ir kasdieninė kova su ta vidine "tamsybe". Pagrindinis serialo Alpa male yra Don Draper, sėkmingas reklamos biznio direktorius, kurio viduje pešasi tikriausi demonai. Ir kaip matosi iš pirmųjų naujo serialo minučių, kažin ar kas jį išgelbės. 
Kadangi Draperis vėl grįžo į savo seną paleistuvavimo, girtavimo ir kitų eilinių nesamonių liūną. Liūdnas personažas ir tiek. Megan pagaliau šypsosi sėkmė - ją atpažįsta gerbėjai kaip muilo operos žvaigždę. Kol kas ji patenkinta savo situacija, nes arba nežino, kad Donas grįžo į savo senuosius kelius, arba jai nerūpi, nes labai džiaugiasi nauja karjeros sėkme. 
Smagiausias serijos momentas buvo pamačius Peggy Olsen - Draperio mokinę ir patikėtinę, dabar ne tik užėmusią, galima sakyti, jo pareigas, bet ir dar geriau jas atliekančią. Pegės ateityje tikrai matyti didelė sėkmė ir nuostabus progresas. 
Betty Francis, pirmoji Draperio žmona, taip pat savyje daugybę įvairių ydų ir keistenybių besinešiojanti teta. Moteriškė turi keistų obsesijų savo vaikų draugams, pirma buvo kaimynės sūnus Glenas, dabar Sally draugė smuikininkė. Joje Betty atpažino savo neišsipildžiusias, o gal tiksliau apleistas, svajones būti modeliu. Kai paauglė pabėgo į Manheteną, išlepintoji Betty net nusibastė į apleistą "skvotą" jos ieškoti. 
Roger Sterling, kuris visą laiką dykinėja, o praeitame sezone išbandė to laikmečio naujieną LSD, šioje serijoje savo tipišku komiškai sarkastišku būdu kovojo su "gyvenimo beprasmybe" ir savo devynesdešimtetės motinos mirtim. Tačiau ašarų pastarieji įvykiai nepaleido, ir tik išgirdęs, jog mirė jo batų valytojas, Roger paplūdo ašaromis. 

Labiausiai gaila, kad neparodė Joan ir jos naujo pasiturimo gyvenimo ištraukų. Bet tam bus kita serija. 


Prisipažinsiu - į pabaigą truputį aptingau, nes planavau detaliau aprašyti ir psichologiškai paanalizuoti, tačiau gal kitą kartą labiau įsivažiuosiu ir sugebėsiu pasiūlyti įdomesnių įžvalgų. 

Comments

GinCherry said…
Mano kompiuteryje vis dar metosi pirmas 'Madmen' sezonas :)Prisiverciau paziureti tik viena serija ir jos viduryje sugebejau uzsnusti :D Nuo to laiko daugiau ir nepaziurejau, bet visi taip giria si serialia, kad galvoju suteikti antra shansa :D
Lady said…
Kai pirma karta susiruosiau ziuret Mad Men, taip pat neistempiau pirmos serijos.

Pagrindine priezastis buvo kitokio turinio tikejimasis. Mad Men nera entertainment, juos ziurint reikia galvoti ir analizuoti, gal del to ne visiems limpa :)

O jau kai pradedi ziureti, tai sunku atsiplesti, ypac kai dabar jau visi 5 sezonai laukia :)

Ir sansa suteikti tikrai reikia, juk idomu zinoti, kodel visas pasaulis taip svaigsta :D
Hi! Lovely blog and great post! I would like to invite you to know my blog, do you like? ;) www.mvesblog.com
Hi I love your blog your posts are amazing !!! go check and subscribe

this is my blog http://wtfstreetstyle.blogspot.pt
my istagram username : missappowtfstreetstyle
my facebookpage: http://www.facebook.com/pages/WTF-Street-STYLE/438828776185904?ref=hl

kisses WTF! STREET STYLE !!!

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met