Skip to main content

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.

 The Cocktail Party 1992
 Fox Games 1989
 Revenge of the Goldfish 1981
 Raining Popcorn 2001
 Breeze at Work 1987
 The Green House 1990
Squirrels at the Drive-In 1991

Source: My Modern Met

Comments

treshnee said…
Va čia tai paganykime skis :o Super, taip patiko, kad net labai labai :)
Laurute said…
Kiek daug laiko turėjo užtrukti suruošti vietą tokioms fotosesijoms. Už tai nutoraukos labai originalios. :)
Lady said…
Aha, vieta fotosesijai ruosdavo nuo keliu dienu iki savaiciu, nes reikadavo susirinkti visus -props- bet efektas ispudingas. Dar faina tai, kad fotografe net fotoshopo laikais vis dar tese savo tradicijos fotografija.
Anonymous said…
I like the valuable info you supply on your articles.
I will bookmark your weblog and check once more right here frequently.
I am slightly certain I'll be informed lots of new stuff proper right here! Best of luck for the next!

my webpage :: diets that work

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…