Skip to main content

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.

 The Cocktail Party 1992
 Fox Games 1989
 Revenge of the Goldfish 1981
 Raining Popcorn 2001
 Breeze at Work 1987
 The Green House 1990
Squirrels at the Drive-In 1991

Source: My Modern Met

Comments

treshnee said…
Va čia tai paganykime skis :o Super, taip patiko, kad net labai labai :)
Laurute said…
Kiek daug laiko turėjo užtrukti suruošti vietą tokioms fotosesijoms. Už tai nutoraukos labai originalios. :)
Lady said…
Aha, vieta fotosesijai ruosdavo nuo keliu dienu iki savaiciu, nes reikadavo susirinkti visus -props- bet efektas ispudingas. Dar faina tai, kad fotografe net fotoshopo laikais vis dar tese savo tradicijos fotografija.
Anonymous said…
I like the valuable info you supply on your articles.
I will bookmark your weblog and check once more right here frequently.
I am slightly certain I'll be informed lots of new stuff proper right here! Best of luck for the next!

my webpage :: diets that work

Popular posts from this blog

Tess of the D'Urbervilles

Šito filmo aprašinėjimą vis atidėlioju, nes reikia būti atitinkamai slogios nuotaikos, kad prie jo grįžtum. Kai draugauji su gripu, pasinerti į kančias pats tas laikas.
Liūdna istorija, apie tai, kaip sunku būti moterimi agrarinėje XIX a. pabaigos visuomenėje. Šiuolaikiam žiūrovui daugelis situacijų atrodo per tolimos, prisiminus, kad dabar visi tik juokiasi iš Vienuolio Veronikos, tačiau filmas verčia susimąstyti, kaip labai nutolta nuo anų dienų prietarų yra dabar.
Tess gyvenimas nelengvas, ją suvilioja ir greičiausiai išprievartauja pusiau giminaitis Alec D'Urberville. Na ir kaip dabar tokiai suterštai moteriai toliau gyventi? Išėjusi dirbti į kitą pavietą sutinką savo gyvenimo meilę Angel Clare ( kaip nesunku atspėt, kas istorijos protagonistas). Kas toliau seka? Meilė, piršlybos, bet Tess šiukštu ir nevalia atskleist savo praeitį. Aišku, kur ji iškentės. Visas susigluminęs krikščioniškos patriarchalinės visuomenės išpuoselėtas vyras, nepakelia minties, kad jo žmona jau buvo k…