Skip to main content

Heathers (1989)

Rodos mano meilė devintajam dešimtečiui niekada nedings (neduokdie) ir todėl visada galėsiu užtikrinti tokių įrašų gausumą. Štai jums tikras vėlyvojo devintojo dešimtečio kinematografinis grynuolis, juodoji kone absurdo komedija - Heathers. Filmas apie merginų-piranijų grupę, kuri laiko savo mokyklą baimės gniaužtuose. Tai, galima sakyti, riebi parodija iš amerikos paauglių frustracijų mokykloje ir visų stereotipinių situacijų. Skirtumas tas, kad filmo kūrėjai po saldoką ataskonį turinčių John Hughes paauglių epų, nusprendė rinktis parodijos kelią. Rezultatas daugiau nei malonus, tik reikia turėti mintyje, kad tai filmas, kurio turinio nepatartina priimti rimtai.
Na, ir žinoma, kaip visada verta paminėti ir filmo aprangą. Jeigu pastebite nuotraukose, visos "Heathers" dėvi vienos spalvos ansamblius. Šiandien tai atrodo kvailokai, bet tam dešimtečiui ir bendram filmo tonui šita idėja puikiai pasitarnavo. Man labiausiai patikę ansambliai priklausė Heather Duke (Shannen Doherty). Winona, beje, turėjo visai šaunų binoklį.
P.S. jaunas Christian Slater buvo visai nieko.

Comments

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…