Skip to main content

Twix

Kodėl toks mandras pavadinimas? Prie ko čia šokoladukai ir dar du viename. Ogi šiandien mano blogui sueina du metukai. Kadangi Lady mėgsta sentimentalintis, kiekvienas gimtadienis, jubiliejus etc. mano galaktikoje visada minimas. Ir rašyti yra įdomiau, nei skaityti Kantą. Nesvarbu, kad nieko idomaus negaliu papasakoti. Ar parodyti. Bet pasistengsiu.

Ogi, parodysiu jums ironiškojo Grant Wood paveikslo "Amerikietiškoji gotika" mini atsiradimo istoriją. Jis pamatė namą Ajovoje ir iš karto nusprendė, kad nori tapyti, o modeliais pasirinko savo seserį ir dantistą. Jam atrodė, kad tame name turėtų gyventi būtent taip atrodantys žmonės.

O štai ir namas.

Comments

Elena said…
Įdomus blogas.
Sveikinimai su Gimtaadieniu!!! Jė!

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met