Skip to main content

Tooting my Own Horn

Kadangi, pasirodo, prieš gerą pusę mėnesio iš stilingosios pin up deivės Gin Cherry gavau "Stylish Blog Award" nominaciją, reikia pagaliau perduoti estafetę ir kažkaip parodyti, kad pagaliau sužinojau apie šį faktą. Ach, ta mano lėta ir atbula vėžiška prigimtis.
7 nešokiruojantys dalykai apie niekam nežinomą bevardę Arbatėlės meto autorę. Kalbant apie tai, imu mąstyti, ar tik nereikėtų imti ir padaryti savo blogą asmeniškesnį?
  • Pradėsiu gana banaliai, t.y. atskleisdama savo vardą platesnei, negu kelios besties auditorijai. Malonu susipažinti, aš Aistė. Nieko pritrenkiančio, ania?

  • Esu neįtikėtino tingumo asmuo, tačiau jeigu įsikalu į galvą ką nors atlikti, manęs nesustabdys net tankai.

  • Šiuo metu studijuoju ne Lietuvoje, discipliną, kuriuos Lietuvoje nebūna ir esu labai patenkinta.

  • Su dar techniškai keliolika bendraminčių priklausau vienam nepaprastai smagiam "Iškriptus" vadinamam kultui/klubui. Jis smarkiai susijęs su mano pomėgiais ir tuo, kas atsiranda bloge.

  • Iš prigimties esu labai bjaurus žmogus, o tie, kas manęs gerai nepažįsta gali neteisingai suprasti manuosius ketinimus. Su draugais, kita vertus, problemų nekyla, nes jie pažįstami su visais "nukrypimais".

  • Mėgstu viską, kas sena, gražu, blizga, galima užsivilkti ir apsiauti. Ateityje savo spintoje planuoju turėti visų istorinių epochų kostiumus.

  • Kaip ir Gin, kuri mane užtaggino, man nepaprastai svarbu turėti savo jaukią zoną ir elegantiškai išdekoruotą lizdelį. Todėl dabar, kai gyvenu biežinės spalvos kambaryje mano siela verkia. Nes lietuviškas kambarys buvo raudonas.

Na, o reveransą darau, nors dauguma yra apdovanoti ne vieną kartą, šiems grožio, įdomybių ir įkvėpimo šaltiniams:

Stilinga musė, Cherry Boutique, Gyvenimas su iltimis, Daiktų istorijos, Lesyklėlės. Gotta pass the love around.

Comments

Sepulture said…
wow, kaip miela ;DDD mano pirmas nr irgi tamstai eitu, cia jau out of questions :D beje, del cheres blogo, tai mn jo neberodo jau daugiau nei puse metu... net is tavo linko atidaro jos foto ir finito
Lady said…
hmm, kaip idomiai, tiesa, ji nepilde blogo ilga laika, bet nuo sausio vidurio pradejo vel rasyt. ir labai keista, kad tau nerodo, man viskas ok:)

kaip gi, as taves neuztagginsiu, tavasis tinklarastis tikrai much more amusing than mine:D
GinCherry said…
Ojei, net susigėdau nuo tokio pristatymo :D
Labai įdomu buvo tuos 7 faktus paskaityt :)
O dėl kambario tai per daug neliūdėk, jei žadi ilgai jame būti, tai vis tiek susikursi sau jaukią aplinką :) Mano kambario sienos irgi deja ne mylimiausios spalvos :)

Sepulture, tikrai keista,kad nerodo, nes turėtų :) Tiesa, kaip Lady sakė,kad aš ilgą laiką tiesiog nerašiau :)
Lady said…
tu esi verta dar geresnio apibudinimo ;)
kambarys turi likti "deafaultinis" po mano issikraustymo ir as nelabai galiu keisti kazko. bet jau pripratau prie tos biezines. tik kai griztu namo buna sokas - aaah kaip raudona, kaip gera :D

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met