Skip to main content

New Season

Džiugu sulaukti naujų serialų sezonų vasarą, kai visa, kas tik gali, iškeliauja atostogų. Pereitą rudenį buvau suskaičiavusi ne mažiau septyneto vienu metu žiūrimų serialų. Ir nors jų topus vainikuoja ne kas kita, kaip vampyriškieji, gotikos pomėgis netrukdė visą rudenį mėgautis, tiesiog, nuostabiai vizualiai skaniu Mad Men serialu, kurį jau seniai rekomendavau. Taigi, oficialiai skelbiu rudeninį serialų maratoną prasidėjus, nes Liepos 25-tą startuoja ketvirtasis Mad men sezonas...Ach, septintojo dešimtečio mados...Ach, šeimyninių santykių dramos! Mano entuziazmą laukti šio sezono pastarasias savaites kurstė šaunus blogas, kuriame aptariamas kiekvieno veikėjo garderobas, atspindintis jo socialinę padėtį, ryšį su aplinka bei emocijas. Bus atsakytas ir klausimas, kažkada kankinęs vieną mano bičiulę, kodėl dar matome daug šeštojo dešimtmečio mados, ypač Betty Drapper atveju. Na, Betty bent jau 1 sezone buvo tikra 50's atstovė, niekaip negalinti suprasti naujų laikų ir besikeičiančios moters padėties (prisiminkime, kaip visos namų šeimininkės smerkė išsikyrusią kaimynę, kuri be šio savaime šokiruojančio fakto dar ir pasirodė su kelnėmis, kai tuo tarpu, visos kitos - pūstomis suknelėmis ala 50's). Trečiame sezone, kaip žinia, Betty išmoksta gyventi naujais laikais.

O apie besikeičiančias 4 sezono madas ir jų numatomą stiprią 60's kryptį sufleruoja ir vienas iš naujo sezono plakatų, kur net konservatyvioji Betty Drapper vilki tobulo šio dešimtečio silueto suknelę.

Minėtasis puslapis: Tom&Lorenzo

Comments

Rūta said…
Aš lygiai tokia pat maniakė! . Tiesiog siūnant dažnai lieka tokių darbų, kur reikia prisėsti ir valandėle rankomis kąnors knibinėtis - ir tuomet mėgstu įsijungti kokį serialą. Nes kaip bebūtų bent man jų žiūrėjimas reikalauja mažiau dėmesio sukoncentravimo nei tarkim filmai. o nerimtų filmų tieisog nemėgstu. Taip ir susikaupė po truputį ilgas sąrašėlis =D
Taigi.. Mad men ir mano topų viršūnėse po praėjusio sezono. Net ne dėl pačio siužeto, bet tos bendros atmosferos, kuri nuostabiai jame perteikiama - ir, žinoma, rūbų!
Nors gilumoje mano širdis labiausiai priklauso hipiškiems laikams, visgi 50's stilius išties turi kažką savito įkvepiančio - natūralią eleganciją, moteriškumą ir išbaigtumą. Tiesiog neįmanoma tuo nesižavėti.
Lady said…
Kaip smagu butu moketi siuti, tada Mad men ziurejimas turetu ir praktine puse, nors jau dabar rinkdamasi garderoba daznai prisimenu serialo ikveptus derinius. Seniau hipiski laikai man nepatikdavo vien del savo mados, bet kaip man daznai buna, imu ir sugriaunu savo stereotipus kokiu klausimu, taip atsitiko ir su hipiais. Dar nieko yra nesenstantis bitniku stilius, reikes kada apie juos parasyti. Ir tada pavirs mano blogas i kostiumo dizaino:D:D:D

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…