Skip to main content

DIY: biustas papuošalams

Pristatau dar vieną naują rubriką, kuri, tiesiog duodu nukirsti kokią savo galūnę, bus ypatingai retai pildoma. "Pasidaryk pats(-i)"!
Šią idėja nusižiūrėjau viename gerame interjero ir kitų naudingų dalykėlių bloge, kuris tiek pats niekam ne paslaptis, nei jame randamos kitos DIY mintys ir pavyzdžiai. Čia yra originalas,o žemiau mano pastangų rezultatas. Kaip matote, jei netingėjote paspausti link'ą, kad pasidaryti šį patogų papuošalų sukabintoją yra gana lengva, o darbas nereikalauja daugybės priemonių. Plona medžio ploštė, kurią dažnas ras namie, pjūklelis, varžtelis, dažai... ir viskas! Turime unikalią papuošalų kabyklą. Juk dėžutėse karoliai ir kabučiai susipina, o šitaip juos pakabinus, problema dingsta. Puodelis - auskarų kabykla taip pat nusižiūrėtas internete, o gal net tame pačiame puslapyje.

Comments

Gražu ir originalu. :)
marginalijos said…
Taviškė graikė gražesnė už originalą. Jai dar ir skrybėlę galima užmaukšlinti! Tik oi oi, dulkės viskas be dėželės :)
Lady said…
Dekui uz triuso ivertinima. Dulketi dulkes, bet ko del grozio nepadarysi:D
Rūta said…
Nerealu, ypac jei namie yra kur toki diakta graziai ir praktiskai ikurdinti.
nors papuosalu turiu itin maza, visgi susiduriu su "kur padeti" ir "kaip nesupainioti" problema =)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…