Skip to main content

Monday Girl Crush: Summer From 500 Days of Summer

Lengvo turinio filmas, kai nesinori nieko rimta bei judinti smegenų, kuris mano buvo išbandytas kartu su gripu. Filmo ašis - ekscentriškoji Vasara - Summer, kuri turi išskirtinį skonį ir stilių. Ši personažė ypatinga tuo, kad ne tik ji, bet ir ją vaidinanti aktorė Zooey Deschanel pasižymi tokiu pačiu aprangos kodu, kuriam būdinga vintage suknelės, 60's siluetas bei kaspinėliu surištos garbanos. Šiais kontraversiškos mados laikais, toks stilius labai gaivinantis.

Comments

Žiema said…
kas labiausia patiko - ne siužetas (jau nekalbant apie filmo pabaigą), bet visa filmo estetika, jei galima taip išsireikt : )
Lady said…
taip taip, as pastebejau, kad ziuriu filmus, kurie mane tenkina vizualiai, o turini prasme daznai nuvilia, pvz.: bright star.
Žiema said…
džiugu kad bent tokio įkvėpimo pasiimt galima, tik kartais labai pagailsta tos pusantros valandos, kai buvo laukta kažko :))

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met