Skip to main content

Monday Girl Crush: Summer From 500 Days of Summer

Lengvo turinio filmas, kai nesinori nieko rimta bei judinti smegenų, kuris mano buvo išbandytas kartu su gripu. Filmo ašis - ekscentriškoji Vasara - Summer, kuri turi išskirtinį skonį ir stilių. Ši personažė ypatinga tuo, kad ne tik ji, bet ir ją vaidinanti aktorė Zooey Deschanel pasižymi tokiu pačiu aprangos kodu, kuriam būdinga vintage suknelės, 60's siluetas bei kaspinėliu surištos garbanos. Šiais kontraversiškos mados laikais, toks stilius labai gaivinantis.

Comments

Žiema said…
kas labiausia patiko - ne siužetas (jau nekalbant apie filmo pabaigą), bet visa filmo estetika, jei galima taip išsireikt : )
Lady said…
taip taip, as pastebejau, kad ziuriu filmus, kurie mane tenkina vizualiai, o turini prasme daznai nuvilia, pvz.: bright star.
Žiema said…
džiugu kad bent tokio įkvėpimo pasiimt galima, tik kartais labai pagailsta tos pusantros valandos, kai buvo laukta kažko :))

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…