Skip to main content
Atėjo ir praėjo pirmadienis, kurio proga turėjau parašyti "monday girl crush" įrašą, bet staiga supratau, kad neturiu (nesugalvoju) apie ką rašyti, nes pastaruoju metu nemačiau jokių įkvepiančių filmų. Na, True Blood serialas smagus žiūrėti, bet vargiai įkvepiantis vizualiai. Turiu omenyje aplinką ir rūbelius, kaip visada. Pastaruoju metu vėl žiūrėjau P ir P su Firtu, ir vėl jis suteikė daug gerų emocijų. Serialas. Taigi, kol grįšiu su kuo nors įdomesniu ir protingesniu štai jums funny video, kaip iš North and South ( kurį dar aprašysiu) padarytas Pride and Prejudice trailer.

Comments

Sepulture said…
as jau buvau isitikinus, kad pristatysi henry & june :D

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…