Skip to main content

Raudonplaukės

Prisipažinkite, juk nors kartą gyvenime teko pabuvoti raudonplauke. Ne? O kodėl ne? Dauguma moterų, turbūt, vienu ar kitu gyvenimo laikotarpiu džiaugėsi šia plaukų spalva. Man taip pat teko ši laimė. Na, o kad šis atspalvis yra puošmena įrodo tai, jog tiek garsių ir talentingų kino mūzų džiaugėsi ugniniais plaukais.
Clara Bow
Rita Hayworth
Katherine Hepburn
Lucille Ball
Christina Hendricks - nors ne klasikinio Holivudo atstovė, bet geras pavyzdys, jog raudonplaukės visada žaviausios.

Comments

troy said…
Sutinku, kažkokia nepadori užuomina slypi tame plaukų raudonume. Žavi.
Lorca said…
Buvau kokius tris metus raudonplauke.
Paskui pavargau nuo ryškumo, nes visur ir visada ir visi pastebėdavo, ko nevisad norėdavos:) Bet kurį laiką buvo smagu tuo mėgautis.
Rūta said…
Visada juokaudavau, jog 40-mečio proga, jei neturėsiu dagiau kuo išsiskirti, dažysiu plaukus raudonai - bet kažkaip raudonumas buvo išbandytas anksčiau nei 40-etis.
Traukia mane eksperimentai aprangoje ir išvaizdoje, kad ir tik "tam kartui" - nors ir pakankamai sunkiai jiems buna kartais pasiryžtu.

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met