Skip to main content

My Fair Lady Remake


Kaip žinote puikusis Audrey Hepburn miuziklas My Fair Lady perkuriamas ir vien jau tai yra gana bloga žinia. Įsįvaizduokite kaip nuliūdau, kai sužinojau, kad Elisos Doolittle vaidmeniui norėta rinktis Keira Knightley. Keira rodosi kieviename kostiuminiame filme, nesvarbu ar reikia ten jos, ar ne. Ir nors menkutė, teisybė šį kartą triumfavo, nes jau yra patvirtinta, kad Elisos vaidmeniui pasirinkta jauna britų aktorė Carey Mulligan, kuri neseniai visus apstulbino vaidmeniu filme An Education. Na, o įdomioji ir labiausiai intriguojanti šio projekto dalis yra dar neatsakytas klausimas, kas vaidins profesorių Higgins. Sąrašas potencialų džentelmenų:
  • kurį laiką labai realus buvo Daniel Day-Lewis pasirinkimas (love)
  • dabar manoma, kad pagrindinį vaidmenį tikrai gaus daniel Craig (duh again)
  • na ir dar buvo siūlyti Hugh Laurie (hmmm), Jeremy Northam, David Tennant, Pierce Brosnan, Bill Nighy (hell yeah), Matthew Macfadyen (juokaujat?), Colin Firth (visada tinka), Gerard Butler, Hugh Jackman (per jaunas, bet nesiskųsčiau).


Carey and Hugh.

Comments

Lili said…
mmm, Tennantas! Bet jis atrodo dar jaunesnis už Jackmaną.
Lady said…
dr.who?:D
beje, vel patapo nezinoma, kas bus higgins'as :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met