Skip to main content

New Crush: The 60's

Taip jau atsitiko, kad mano nauja mados meile tapo 7-as dešimtmetis. Visi, kas žino mane, žinojo, kad mažne 5-metį žavėjausi 9-uoju, tačiau dabar dėl tokių filmų ir serialų kaip Mad Men, An Education, Breakfast at Tiffany's visai miela pradėjo rodytis 60-ųjų mada.
Vogue 1961

1960

Nina Ricci 1960

Vogue 1963

1965

Dior 1960

Dior 1960

Dior 1960

Vogue 1960

1965

1962

1960
Nuotraukos ir vėl iš myvintagevogue.
Gal pastebėjote, jog daugelyje nuotraukų (nebūtinai čia sudėtų) damos rūko, laiko cigaretę ar kandiklį? Kas vėlgi matė Mad Men serialą, žino kaip tuo metu visi ir daug rūkė, taigi viena iš čia pavaizduotų manekenių, Wilhelmina Cooper (Dior 1960, žalia suknelė) mirė 40-ies dėl tokio besaikio dūmo traukimo. Neabejoju, kad šiais metais sulaukusi savo 70-ojo gimtadienio ji vis dar atrodytų puikiai.
Linksmesnei natai norėčiau paklausti Jūsų, ar turite savo mėgiamą dešimtmetį, nebūtinai dėl mados, bet galbūt dėl kokių kitų priežasčių? Kokį ir kodėl? O gal net visą šimtmetį? Ar mėgstate rengtis rūbais, kurie atspindi senesnių laikų, o ne šiandienos mados standartus? Ką galvojate apie 7-ojo dešimtečio madą ir jos pateikimą šiandien? Pasidalinkite savo mintimis:)

Comments

Sepulture said…
ir tamstos figura tam idealiai tinka! :D
eh, man tai zinai juk, kad tiek daug kas patinka :D bet tikriausiai patys mylimiausi butu 20s
Lady said…
taip taip tave zinom, kaip nulupta, kita karta idesiu daug pustu sijonu:D
aaa 20's mn butu turbut 3 vieta. as noriu tos skyrbelytes tabletytes dabar xD
VaivaPamaiva said…
Iš Audrey filmografijos dar rekomenduočiau Funny Face. Banaloka istorija, bet filmas laaaabai gražus :)
Lady said…
dekui! laikui begant planuoju perziuret kiek imanoma daugiau jos filmu:)
pusryčiai pas tifanį nebloga knyga, skaičiau. o tu netuščiažodžiauji, ir puikiai rašai !

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met