Skip to main content

Little Dorrit

Nesvarbu, kad aš čia turėčiau rašytii apie istoriją in general, bet kas kaltas, kad yra tiek puikių kostiuminių filmų, kuriuos mirk atsikelk reikia aprašyt. Paskutinysis susižavėjimo objektas buvo Charlie Dickens Little Dorrit, klasikiniu "iš skurdo į turtus ir vėl atgal" siužetu. Kadaise buvusi pasiturinti Dorrit šeimyna dabar turi verstis kaip kas išmano, nes jų tėvas prieš gerus 25 metus buvo įkalintas už skolas. Pagrindinė herojė Amy Dorrit ir gimė nešlovingame Marshalsea kalėjime.
Keturiolikos dalių serialas visiškai neišsitęsia, kostiumai ir aplinka atrodo gerai, herojai psichologiškai spalvingi ir visa tai sukuria puikų laiko praleidimo būdą ir net leidžia pasimėgauti tikriems kostiuminių dramų fanams.
Mano manymu, geriausi filmo personažai tai Fanny Dorrit, Amy sesuo, kuri dirba šokėja nelabai geros šlovės teatre, bet yra pakankamai išvaizdi, įžūli ir nori viso ko geriausio iš gyvenimo. Suvilioja ir "veda" turtingą jaunikį, atsikeršydama jo mamai, Mrs. Meardles, už ankstesnį pažeminimą. Neatsilieka ir jos sutuoktinis Mr. Sparkler, geriausiai pasižymintis savo tuščiagalviškumu. Arthur Clennam vaikystės meilė Flora, dabar jau solidi našlė, rengiasi, kalba ir apskritai atrodo kaip mergaitė su apvaliais rausvais skruostukais ir garbanotomis kasomis. Dar į nenuobodžių veikėjų sąrašą įeitų Jeremiah Flintwinch, Clennamų tarnas ir jo nuolat ujama žmona Affery. O pats geriausias, stipriausias ir šauniausias veikėjas yra prancūzas niekadėjas Rigaud arba Blondois (ir dar daug kitų vardų). Jo manieros, niekšiškumas, balsas (ką čia balsas, riaumojimas tiesiog), nepaliks nei vienos damos abejingos. Ir dar jis dievina dailiąją lytį!


Didžiaakė mėlynakė tyros širdies ir stiprios dvasios pagrindinė herojė Amy Dorrit:D

Tokių pačių dorybių, kaip aukščiau paminėtosios (tik be mėlynų akių), kupinas herojus Arthur Clennam, kurį vaidina Matthew Macfadyen (Mr. Darcy, please?)

Nelaimingasis Amy tėvas William Dorrit, kuris net grįžęs į aukštesniuosius socialinius sluoksnius neatsikrato nepilnavertiškumo jausmo.

Vyresnioji Dorrit dukra Fanny, stiprus personažas, nors tikiu, kad jos elgesyje buvo užkoduotas "taip nevalia elgtis" moralas. Kuris savo tikslo nepasiekė:D

Piktoji Mrs. Clennam, Arthur motina, kuri praeityje padarė daug negerų dalykų ir dabar turi daug paslapčių.

Tylus, ramus ir neambicingas William brolis Frederick Dorrit.

RRRRRRRigaud...Ach tie prancūzai niekšeliai...

Arogantiškoji Mrs. Meardles, milijonieriaus bankininko žmona.

Flora Flinching, amžinai jauna, žavi ir mėgstanti želė:D

Jeremiah Flinthwinch, irzlus ir piktas, bet turi savo šarmo.

Affery, vyro ujama Clennam namų tarnaitė, kuri gale pasirodo, neesanti tokia žiopla, kaip iki tol manyta.

Cavalletto yra labai mielas italiūkštis, pagrindinė Rigaud auka, dabar linksmai gyvenantis apsikrovęs vietinės anglų patronos vaikais.

Mrs. Pancks. Arba buldogas mokesčių surinkėjas.

Preview:

Comments

Sepulture said…
zinai, treilery pastebejau vilkolaki is being human :D
Lady said…
omg tas atlepausis kalejimo priziuretojas vaidina vilkolaki:DDD
btw pati main actress sito serialo being human vaidina:D
Sepulture said…
aj ji vaidino vilkolakio ex ane?:D pilot serijoj:D naujose serijose jos ner
Lady said…
ja:D o vaiduokle kaip dbr pamaciau vaidina andrea riseborough - the devils whore XD myliu as tuos britus xDDD

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met