Monday, 29 April 2013

It's almost May and I only have 8 blog posts

Neišpasakytai aptingau rašyti šiame bloge. Pagrindinė priežąstis motyvacijos, o dar tiksliau konkrečios temos, apie kurią būtų įdomu ir lengva rašyti, trūkumas. Vis dar galiu bandyti istorinėm/kostiuminėm temom dominti auditoriją, tačiau tam baisiai nėra laiko, nes nors ir atrodo, kad eilinį mini tekstuką sudėlioti lengva, visgi tenka pasėdėti ne vieną valandą norint suieškoti tikslios informacijos. Todėl ir tylu taip visą laiką. Nebeįdomu, tingisi, nėr laiko. Taip, kad nesupykit, bet nenorėdama visai šito blogo uždusinti imsiu publikuoti visokiausią materiją, aišku, stengsiuosi labai žiauriai nenuklysti nuo senienų ir grožybių tako. Gal ir mano gyvenimo akimirkų daugiau pamatysit. 

Na ir nepykit, bet kol kas vienintelis būdas savo gyvenimo vingius ir posūkius ( sarkastiškas "aha" ) parodyti  yra instagramos pagalba. Nes su savimi visur tampytis fotoaparatą būtų crazy. Bet reiks vėl grižti į crazy rėžimą ir apsimest, kad aš meno vardan tasausi tą daiktą. 

1. Vieną sekmadienio popietę parsinešiau sau pradžiuginti narcizų. Pražydo ir pakvipo jau kitą dieną 
2. Queens House, Queens Withdrawing Room dekoro apdailos detalė 
3. Queens House židinio detalė 
4. David Bowie garbei ir nuostabumui dedikuota naktis Viktorijos ir Alberto muziejuje 
5. Tos pačios nakties koncerto elementas. Koncertuoja Penguin Cafe 
6. Po darbinis akcijinis fotogeniškas desertas Cafe Rouge

2 comments:

Ieva said...

Jei kažkam nėra ūpo, nereikia savęs prievartauti. ;)

Lady said...

Taigi sakau, kad nenoriu, jog blogas mirtu. Jis man primena studentavimo laikus, kai entuziazmo daug pasaliniams projektams budavo.