Skip to main content

Vintage Champagne Ads

Sakykite, ką norit, bet šampanas yra tikrai taurus gėrimas. Ir aš kalbu ne apie šampanizuotą vyną, prie kurio esame taip pripratę, o apie tikrą šampaną. Žinoma, aš nespjaunu į šulinį, nes paprastas šampanizuotas vynas yra tikrai lengvas ir geras gėrimas, kuriuo tikrai dažniau mėgaujuosi nei tikruoju, nes ir įperkamas lengviau. Bet dievulėliau, koks skirtumas, kai paragauji tikrojo...Gyvenime nebuvau prisigėrusi nuo šampano ir maniau, jog neįmanoma, nes jis toks lengvas ir kiekiais dideliais dažniausiai negeriamas, tačiau vieną kartą parodos atidaryme buvau pamokyta, jog nevalia turėti išankstinių nusistatymų. Dabar su šampanu elgiuosi, kaip su vynu - daugiau nei poros taurių nereikia.
Na, o pasigrožėti jus kviečiu gražiomis senomis šio gėrimo reklamomis, kurios kelia norą bėgti į supermarketą ir prisipirkti šventinių atsargų. 


All images available on google.

Comments

treshnee said…
Pats moteriškiausias gėrimas iš visų ir kažkodėl primenantis vestuves, ypač 'Moet' :)
Lady said…
Turbur vestuvese daugiausia geriamas, todel jas ir primena :)
Man dar ganetinai moteriskas yra raudonas vynas, mano guilty pleasure :)
treshnee said…
Raudoną vyną mėgstu ir pati, tik man jis tinkantis ir vyrams. Labai gražu, kai kompanijoje vyrai gera ne kokią tais degtinę, o gurkšnoja ir ragauja vynus :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…