Skip to main content

Vintage Champagne Ads

Sakykite, ką norit, bet šampanas yra tikrai taurus gėrimas. Ir aš kalbu ne apie šampanizuotą vyną, prie kurio esame taip pripratę, o apie tikrą šampaną. Žinoma, aš nespjaunu į šulinį, nes paprastas šampanizuotas vynas yra tikrai lengvas ir geras gėrimas, kuriuo tikrai dažniau mėgaujuosi nei tikruoju, nes ir įperkamas lengviau. Bet dievulėliau, koks skirtumas, kai paragauji tikrojo...Gyvenime nebuvau prisigėrusi nuo šampano ir maniau, jog neįmanoma, nes jis toks lengvas ir kiekiais dideliais dažniausiai negeriamas, tačiau vieną kartą parodos atidaryme buvau pamokyta, jog nevalia turėti išankstinių nusistatymų. Dabar su šampanu elgiuosi, kaip su vynu - daugiau nei poros taurių nereikia.
Na, o pasigrožėti jus kviečiu gražiomis senomis šio gėrimo reklamomis, kurios kelia norą bėgti į supermarketą ir prisipirkti šventinių atsargų. 


All images available on google.

Comments

treshnee said…
Pats moteriškiausias gėrimas iš visų ir kažkodėl primenantis vestuves, ypač 'Moet' :)
Lady said…
Turbur vestuvese daugiausia geriamas, todel jas ir primena :)
Man dar ganetinai moteriskas yra raudonas vynas, mano guilty pleasure :)
treshnee said…
Raudoną vyną mėgstu ir pati, tik man jis tinkantis ir vyrams. Labai gražu, kai kompanijoje vyrai gera ne kokią tais degtinę, o gurkšnoja ir ragauja vynus :)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met