Skip to main content

More Mad Men

Kadangi šiais metais naujo Mad Men sezono nebus, nusprendžiau čia pristatyi ciklą grožybės iš praėjusių sezonų. Galbūt sugalvosiu ir pakomentuoti šį bei tą, tuo atgaivindama atminti, o kitus ir kažko naujo išmokydama. Šiam įraše pamatysite kelias įsimintinesnes Mad Men pirmos sezono nuotraukas su trumpais jų komentrais.
01
Donald Draper - serialo ašis, patrauklusis reklamos direktorius, be perstojo svetimoteriaujantis

04
Jo bohemiškoji bitnikė meilužė Midge

06
Salvatore Romano ir nepažįstama dama su gražia suknele

09
Rachel Menken - fatališkoji žydaitė paveldėtoja ir svarbi Sterling Cooper reklamos agentūros klientė

office
Reklaminis agentūros komandos kadras

18
Peggy Olsen - ambicingoji kol kas dar sekretorė

22
Betty Draper - depresijos kamuojama namų šeimininkė

99124
Mielas kadras - balso aktorės perklausoje su tipiška ir ryškia ankstyvo septintojo dešimtmečio apranga


Since there will be no airing of new 5 Mad Men season I will do a go over the last four seasons worth of fabulous fashion.

All of the photos are a property of AMC website.

Comments

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…