Skip to main content

Prie giraitės kapinaitės part III

Po ilgos, dėl jau minėtų priežasčių trukusios, blogo tylos, grižtu prie daugiau ar mažiau reguliaraus jo pildymo. Na, o kadangi jau žinome, jog Lady patinka senos kapinaitės, pristatau jums mini fotoreportažą iš Vilniaus Bernardinų kapinių. Ramuma, gražūs, pakrypę paminklai bei keletas jų rimtį saugančių sustingusių angelų, daro šia vietą labai magiška ir traukiančia sugrįžti. Bent jau mums, damzelėms iš gotikinio romano.

Nuotraukos iš: Refanchan.

Comments

Nepaprastai gražios kapinaitės. Ne per seniausiai buvau su draugu pasivaikščioti ten (na,turim ir mes panašų pomėgį kapinėms, bažnyčioms...). Taip ramu, o tie seni paminklai, angelai dar dvelkia ir savotiška mistika. Pažadėjau sau sugrįžti ten daug daug kartų. :)
Lady said…
vieta, i kuria verta sugrizti:)
gaila, ne intin daug musuose tokiu kapinaiciu, dazniausiai buna eiles vienodu granitiniu antkapiu ir jokio medelio (kokia cia nauja mada kapinese medzius kirsti?).

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Vintage Fashion

Vėl. Vėl begėdiškai bruku tūlam skaitytojui į akis tą savo numylėtąją seną madą. Bet žinau, kad ji patinka ne vien man ir tie 50+ skaitytojų gal visgi dėl to ir užsuka.
Ach, na bet ir tingus metas ta vasara. Visiškas štilis bloginimo plotuose. Kadangi artėja ruduo, vis iš kurios nors pusės pasigirsta džiausgmingas pyptelėjimas dėl pasibaigusių karščių ( sveikas lietau!) ir ateinančio rudens. Nežinau, kam ir kodėl tas ruduo toks mielas, nes man asocijuojasi su pareigom ir kitais nykiais dalykais. Na taip, gražūs būna pageltę lapai ir rytinės pirmos šalnos ir blah blah blah ( įterpkim dar keletą romantinių saldybių apie rudenį), bet kaip galima visa tai vertinti labiau už šiltą, nerūpestingą vasarą, aš nežinau.
Na o bet tačiau man ruduo tikrai patinka, ypač kai apsiprantu su šalčiu, lietum, raudona nosim, tada imu laukti rudens švenčiu. Kalbant apie šventes, palengvėjo, kad šiais metais nebereikės klausytis piktų pabambėjimų, kodėl mes švenčiam tą svetimą amerikonišką ( nors šiaip jau vis…