Skip to main content

Prie giraitės kapinaitės part III

Po ilgos, dėl jau minėtų priežasčių trukusios, blogo tylos, grižtu prie daugiau ar mažiau reguliaraus jo pildymo. Na, o kadangi jau žinome, jog Lady patinka senos kapinaitės, pristatau jums mini fotoreportažą iš Vilniaus Bernardinų kapinių. Ramuma, gražūs, pakrypę paminklai bei keletas jų rimtį saugančių sustingusių angelų, daro šia vietą labai magiška ir traukiančia sugrįžti. Bent jau mums, damzelėms iš gotikinio romano.

Nuotraukos iš: Refanchan.

Comments

Nepaprastai gražios kapinaitės. Ne per seniausiai buvau su draugu pasivaikščioti ten (na,turim ir mes panašų pomėgį kapinėms, bažnyčioms...). Taip ramu, o tie seni paminklai, angelai dar dvelkia ir savotiška mistika. Pažadėjau sau sugrįžti ten daug daug kartų. :)
Lady said…
vieta, i kuria verta sugrizti:)
gaila, ne intin daug musuose tokiu kapinaiciu, dazniausiai buna eiles vienodu granitiniu antkapiu ir jokio medelio (kokia cia nauja mada kapinese medzius kirsti?).

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met