Saturday, 21 November 2009

P&P&Zombies: review

Atsimenate dar žiemą jums minėjau, kad išleista tokia savotiška Jane Austen garsiausio romano adaptacija? Ką gi, aš ją prieš gerokus du mėnesius perskaičiau ir vis atidėlioju pasigyrimą šiuo faktu. Pride and Prejudice and Zombies stebino, šokiravo ir juokino visą laiką. Ir iliustracijos taip pat buvo smagios. Siužetas, kaip visi žinote, nebuvo pakeistas, tik suteikta daug spalvingų detalių į istoriją įterpiant zombius...O viskas buvo taip, kad Anglijos regentystės laikotarpiu ją staiga ėmė ir ištiko zombių grėsmė. Šviežiai ir seniai numirę negyvėliai prisikelia iš karstų ir puldinėja nekaltus žmones, norėdami paskanauti jų smegenų. Ir štai čia pasireiškia puikiosios Bennetų dukterys, Kinijoje išmokusios kovos su nemirusiaisiais meno. Visą laiką, kol kovoja dėl savo svajonių jaunikių ir su jais, randa laiko nodobti vienam kitam zombiui...Ir, žinoma, galų gale viskas baigiasi gerai, meilės ir kovos menų sąjunga trumfuoja.

Smagi su gera doze sarkastiško humoro parašyta knyga tikiu patiktų ir pačiai Austen, aišku, jeigu ji nepasipiktintų kartais per daug detaliai aprašomomis žmogaus fiziologijos ypatybėmis. Ir vis dėto labiausiai savo rankelės norėčiau padėti ant kito P ir P perdirbinio - Mr. Darcy. The vampyre. Dedam viltis, kad nuostabiausioji leidykla Obuolys, dabar taip noriai leidžianti vampyriškas knygas, išgirs šias mano maldas.

3 comments:

Cassie said...

Don't worry Lady!
Uz maziau nei menesiuko vampire Dancy atskrenda i Lietuva! ;D

Lady said...

jooooo? omigosh, lady is havin a heart attack xD

Anonymous said...

http://markonzo.edu inflow http://socionics.org/user/Profile.aspx?UserID=29451 http://www.zazzle.com/tempurpedic bctm biopolitical http://www.mydogspace.com/me/keno/blog http://ashley-furniture.eventbrite.com/ oyster sunlight http://www.rottentomatoes.com/vine/showthread.php?p=17358828 http://aviary.com/artists/furniture-store http://guestbooks.pathfinder.gr/read/mohawk-carpet http://snowking.com/Community/members/Allegiant-Air/default.aspx airtime