Skip to main content

Idėjos kostiumams

Idėjos Kalėdų/Naujųjų metų vakarėlio kostiumams: Apsirenk kaip žvaigždė! Ne, ne ta, kur danguje, o tikra klasikinio kino diva. Pasiūlymai. (Čia toks mini pabaksnojimas kai kam dėl Christmas partay temos:D)

Edie Sedgwick - užtenka juodos mini suknytės, ryškaus makiažo, kurio klipą kažkada buvau rodžiusi, ir didelių kabančių auskarų.

Audrey Hepburn - šį kartą iš 6-ojo deš. filmo Roman Holiday. Tereikia tik labai "prabangios" suknelės, kurią suteiks kiekviena Humana.

Anna Karina - iš Goddard'o Nouvelle Vague filmų įkūnyti taip pat užteks mini suknelės, o geriausiai būtų ją derinti su raudonomis pėdkelnėmis.

Greta Garbo - šią nebyliojo filmo sireną geriausia vaizduoti pasirinkus ilgą, juodą suknią.

Marilyn Monroe - jos nereikia pristatinėti taip, kaip nereikia aiškinti, "kaip sukurti Marilyn įvaizdį".

Louise Brooks - 3 deš. viliotoja, kurią įsimintiną daro jos griežta šukuosena. Tiks bet kas, su žvyno pavidalo brizgučiais, kuriuos visi dar atsimename iš ankstyvos vaikystės.

Aš šiuo metu svyruoju tarp Audrey ir Annos Karinos...

Comments

Sepulture said…
as dbr po une femme est une femme esu karinos fane:DDDDbuceu su gandro kojomis:DD
Lady said…
na va, ziurek, ir tau yra ideja jau:DDDD

Popular posts from this blog

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met

Tess of the D'Urbervilles

Šito filmo aprašinėjimą vis atidėlioju, nes reikia būti atitinkamai slogios nuotaikos, kad prie jo grįžtum. Kai draugauji su gripu, pasinerti į kančias pats tas laikas.
Liūdna istorija, apie tai, kaip sunku būti moterimi agrarinėje XIX a. pabaigos visuomenėje. Šiuolaikiam žiūrovui daugelis situacijų atrodo per tolimos, prisiminus, kad dabar visi tik juokiasi iš Vienuolio Veronikos, tačiau filmas verčia susimąstyti, kaip labai nutolta nuo anų dienų prietarų yra dabar.
Tess gyvenimas nelengvas, ją suvilioja ir greičiausiai išprievartauja pusiau giminaitis Alec D'Urberville. Na ir kaip dabar tokiai suterštai moteriai toliau gyventi? Išėjusi dirbti į kitą pavietą sutinką savo gyvenimo meilę Angel Clare ( kaip nesunku atspėt, kas istorijos protagonistas). Kas toliau seka? Meilė, piršlybos, bet Tess šiukštu ir nevalia atskleist savo praeitį. Aišku, kur ji iškentės. Visas susigluminęs krikščioniškos patriarchalinės visuomenės išpuoselėtas vyras, nepakelia minties, kad jo žmona jau buvo k…