Skip to main content

Taip ir ne

Viskas, my blog is getting random. Arba pavasaris daro savo? Arba negera mėnulio fazė? O gal tiesiog tingėjimas (that must be it)? Įrašai darosi vis labiau ne į temą. Bet aš juk jus perspėjau apie tai pirmame poste. Dar vienas neatsiejamas nuo bloginimo dalykas yra tagai. Manęs, aišku, niekas asmeniškai netagino, bet negaliu atsispirt vienam kvizui, keliaujančiam per visus mano stebimus tinklaraščius. Jis vadinasi TAIP ir NE! Kiek daug ir mažai pasakoma šiais žodžiais. Esmė, kad reikia surašyti 5 never ir always. Ką visada vilkite, vilkėjote ir vilksitės, ir ko neapsirengtumėte jokiais būdais. Mano humble opinion:

TAIP

1. Oxfordai. Šitie bateliai patys geriausi ir nuostabiausi, tie žema-, tiek aukštakulniai. Dar pridėčiau ir paprastus juodus batukus.

2. Juodos pėdkelnės. Man taip pat patinka ir spalvotos, kurių ir turiu, ir nešioju daug, bet geriausios iš geriausių liks juodos matinės. Su viskuo ir prie visko, skant.

3. Laikrodis. Jaučiuosi lyg ką pametus, kai iš namų išeinu be laikrodžio ant rankos. Visai nieko būtų turėti ir senovišką-laikrodį-su-grandinėle, bet rankinis visada išgelbės, kai nesugalvoju, kokį aksesuarą pasirinkti.

4. Tušas. Kartais kartu su akių pieštuku. Ypač kai tenka išlysti į viešumą užsimiegojus.

5. Nėriniai, raukiniai, tiuliai etc. Čia jau mano guilty pleasure ir slapta aistra. Šitas visokių puošmenų noras ateina iš mano didelios istorinio kostiumo manijos...Viktorijos laikais gyventi norėčiau vien dėl suknelių!

NE

1. Golfai. Arba megztiniai atverčiamom apykaklėm, kad nereikėtų žargoniškai sakyti. Nieko nėra baisiau ir nepatogiau už golfus. Juos velkantis elektrinasi plaukais, jie prigludę prie kūno ir nepatogūs.

2. Uggai. Nepatinka man jie ir viskas. Kaip ir visi kiti eskimų batai. Eskimų batai gal ir gerai, ir šilta, ir patogu nešioti žiemą, kai yra sniego, bet kai lauke virš dvidešimt, į juos bloga žiūrėti.

3. Gariūnų stiliaus puošmenos. Tie visokie pablizginti, paauksuoti, pasidabruoti, gėlytėm, swarowskiais, gabanom apkaišioti rūbeliai, bateliai, rankinukai.

4. Džinsai. Ir tai tik dėl to, kad kai pirmą kartą po labai ilgo laiko juos užsivilkau, man tą dieną labai nesisekė. Priėmiau tai kaip ženklą.

5. Kepurės su snapeliu. Mano įsivaizdavimu jos tinka tik beisbolo žaidėjams.

Tataigi, prisiminkim, kad čia surašyti nuostatai nėra galutiniai ar tuolab visuotiniai ir, kad visai įdomu būtu jei ir kiti(-os) manytų save esant užtagintais bei susirašytų savo penketukus. ;D

Comments

GinCherry said…
Mnao taip ir ne būtų labai panašūs, su mažais pakeitimais :) O golfas mano akimis žiūrint yra visiškas nesusipratimas, nesuprantu šio rūbo paskirties ir grožio...
Lady said…
svarbiausia, kad labai nepatogus jie! del 'ne' manau nesunku bendraminciu rast, o kad ir 'taip' variantai tinka, labai smagu:D
Anonymous said…
o va as kaip mextu golfus:D man kazkaip nera nieko dailiau uz 90's sharonstoniska mada kai kaklo talija isgrazina juodas siluetas XD~~~

sep
Anonymous said…
viskam pritariu, tik juodus golfus tai myliu:)

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met