Skip to main content

18 amžiaus gėrybės

Visų pirma pasiūlysiu šitą ~Chenilles et papillons~ 18 a. mados puslapį. Navigacija paprasta, dešiniam apatiniam kampe spausti collections arba accessoires. Pora pavyzdėlių:

Robe a la française en soie "Lilas glace"

Robe a la française "Sang de boeuf"

O čia yra įrodymas, kaip yra svarbu turėti bendraminčių ir dar galėti pasipuikuoti gražiais apdarais. Renginys prie Vaux Le Vicomte. Iš kažkieno flickr (bless it).

Beje, ar žinojote, kad labai išsiilgus baroko ar rokoko grožiu pasipuošusių rūmų, jų nereikia eiškoti Prancūzijoje ar kitose tolimesnėse vakarų Europos šalyse. Užtenka nuvažiuoti vos keliasdešimt kilometrų už Latvijos/Lietuvos sienos ir pataikyti į Rundalės pilį (bent jau taip skambiai ją vadina patys latviai). Tai buvo Kuršo kunigaikščio rūmai XVIII a. statyti pagal žymiojo F.B.Rastrelli projektą.

Comments

Anonymous said…
:)noreciau, kad ir pas mus kas tokia svente surengtu...:)))mielai apsilankyciau

Popular posts from this blog

Art Nouveau Interior & Other Stuff

Šiuo metu vėl išgyvenu gana stiprų "noriu Art Nouveu stiliaus visur ir visame" periodą, todėl dalinuosi svajonių interjeru ir keliais tiesiog gražiais dalykėliais. Nūdienos dizainierių darbas, atkuriant Art Nouveu stilistiką interjere Alfred Mucha suprojektuotas interjeras prancūzų juvelyrui
Gal kas turi panašų nereikalingą žiedą ir norėtų perleisti jį man? ;)

Incredibly Elaborate Photographs by Sandy Skoglund

Decades before Photoshop was available, American artist Sandy Skoglund started creating surrealist images by building incredibly elaborate sets, a process which took months to complete. Her works are characterized by an overwhelming amount of one object and either bright, contrasting colors or a monochromatic colour scheme.
 The Cocktail Party 1992  Fox Games 1989  Revenge of the Goldfish 1981  Raining Popcorn 2001  Breeze at Work 1987  The Green House 1990 Squirrels at the Drive-In 1991
Source: My Modern Met